Motor Crossowy Na Akumulator A9901 Niebieski 36V
Symbol: 20230
Dostępność: 24 szt.
Cena: 1503.00 Cena przed promocją: 1670.00 -10%
Symbol: 20230
Dostępność: 24 szt.
Cena: 1503.00 Cena przed promocją: 1670.00 -10%
Motor Crossowy Na Akumulator A9901 Niebieski
Wymiary opakowania:
116 cm x 21 cm x 61 cm
Waga opakowania:
33 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | A9901 |
| Kolor | Khaki |
| Silnik | 350W |
| Akumulator | 2x18V9Ah |
| Wymiary Pojazdu | 116 cm x 53 cm x 75 cm |
| Prędkość | 8-15km/h |
| Masa Własna | 30kg |
| Max. Obciążenie | 40kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Zawieszenie | Hydrauliczne |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✕ |
| Otwierane Drzwi | ✕ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Pompowane |
| Zdalne Sterowanie | ✕ |
| Wiek dziecka | od 6 lat |
| Długość towaru w centymetrach | 115 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 20 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 60 |
| Waga gabarytowa w gramach | 23000 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl