Motor Na Akumulator A9902 36V Czerwony
Symbol: 19922
Dostępność: 11 szt.
Cena: 1423.80 Cena przed promocją: 1582.00 -10%
Symbol: 19922
Dostępność: 11 szt.
Cena: 1423.80 Cena przed promocją: 1582.00 -10%
Motor Na Akumulator A9902 36V Czerwony
Wymiary opakowania:
112 cm x 54 cm x 72 cm
Waga opakowania:
29 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | A9902 |
| Kolor | Zielony |
| Silnik | 350W |
| Akumulator | 2x18V9Ah |
| Wymiary Pojazdu | 112cm x 54cm x 72cm |
| Prędkość | 5-7km/h |
| Masa Własna | 26kg |
| Max. Obciążenie | 40kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Tylne hamulce tarczowe, hamulec ręczny |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✕ |
| Otwierane Drzwi | ✕ |
| Kluczyki | ✓ |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Pompowane |
| Zdalne Sterowanie | ✕ |
| Światła | Przednie LED |
| Wiek dziecka | od 6 lat |
| Długość towaru w centymetrach | 112 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 54 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 72 |
| Waga gabarytowa w gramach | 72576 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl