Motor elektryczny Razor MX125 Dirt Rocket (15173802)
Symbol: 15173802
Dostępność: 4 szt.
Cena: 1302.85 Cena przed promocją: 1447.61 -10%
Symbol: 15173802
Dostępność: 4 szt.
Cena: 1302.85 Cena przed promocją: 1447.61 -10%
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Wbudowane światło | Nie |
| Zalecany wiek (min) | 7 lat |
| Rodzaj hamulca | Hamulec ręczny tylny |
| Podnóżek | Tak |
| Moc silnika | 100 W |
| Maksymalne obciążenie | 50 kg |
| Ilość prędkości | 2 |
| Średnica opony | 12 cali |
| Rodzaj silnika | Silnik elektryczny |
| Alarm | Nie |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Typ napędu | Napęd na tylne koło |
| Waga produktu | 12,2 kg |
| Długość produktu | 925 mm |
| Wysokość produktu | 639 mm |
| Szerokość produktu | 545 mm |
| Napięcie baterii | 10,8 V |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Maksymalna prędkość | 13 km/h |
| Moc | 100 W |
| Czas pracy (niska prędkość) | 80 min |
| Szerokość | 775mm |
| Długość | 294mm |
| Wysokość | 560mm |
• Przechowywać z dala od dzieci i zwierząt.
• Nie używać pojazdu w pobliżu otwartego ognia i źródeł ciepła.
• Przechowywać i ładować tylko zgodnie z instrukcjami producenta.