Motor elektryczny Razor MX350 Dirt Black Stickers (15159101)
Symbol: 15159101
Dostępność: 5 szt.
Cena: 1923.86 Cena przed promocją: 2137.62 -10%
Symbol: 15159101
Dostępność: 5 szt.
Cena: 1923.86 Cena przed promocją: 2137.62 -10%
| Specyfikacja | |
| Rodzaj kół | Pneumatyczne |
| Rodzaj hamulca | Hamulec ręczny tylny |
| Średnica opony | 12 cali |
| Maksymalne obciążenie | 64 kg |
| Materiał uchwytu | Guma |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Wymagany montaż | Tak |
| Tylny układ hamulcowy | Hamulec nożny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulacja kąta nachylenia kierownicy | Tak |
| Wysokość produktu | 710 mm |
| Waga produktu | 21,9 kg |
| Szerokość produktu | 550 mm |
| Długość produktu | 1110 mm |
| Rodzaj baterii | Kwasowo-ołowiowa |
| Ciągły czas pracy przy mocy maksymalnej | 30 min |
| Napięcie baterii | 24 V |
| Maksymalna prędkość | 22 km/h |
| Moc | 100 W |
| Ciągły czas pracy przy mocy minimalnej | 60 min |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 1008mm |
| Wysokość | 630mm |
• Nie używać pojazdu w pobliżu otwartego ognia i źródeł ciepła.
• Przechowywać i ładować tylko zgodnie z instrukcjami producenta.
• Przechowywać z dala od dzieci i zwierząt.