Motor elektryczny Razor SX350 Dirt, zielony (1517834)
Symbol: 15173834
Dostępność: 5 szt.
Cena: 1948.70 Cena przed promocją: 2165.22 -10%
Symbol: 15173834
Dostępność: 5 szt.
Cena: 1948.70 Cena przed promocją: 2165.22 -10%
| Specyfikacja | |
| Liczba miejsc | 1 |
| Rozmiar kół | 12" |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Zielony |
| Kolor produktu | Szary |
| Maksymalna prędkość | 22 km/h |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Łatwy w transporcie | Tak |
| Wysokość produktu | 550 mm |
| Waga produktu | 21,9 kg |
| Szerokość produktu | 1110 mm |
| Głębokość produktu | 710 mm |
| Napięcie baterii | 24 V |
| Szerokość | 1008mm |
| Długość | 620mm |
| Wysokość | 270mm |
• Przechowywać z dala od dzieci i zwierząt.
• Nie używać pojazdu w pobliżu otwartego ognia i źródeł ciepła.
• Przechowywać i ładować tylko zgodnie z instrukcjami producenta.