Neumann TLM 102 NI Studio Set - Mikrofon pojemnościowy, wielkomembranowy z uchwytem przeciwwstrząsowym, nikiel
Symbol: TLM 102 NI Studio Set
Dostępność: 2 szt.
Cena: 4111.02
Symbol: TLM 102 NI Studio Set
Dostępność: 2 szt.
Cena: 4111.02
| Specyfikacja | |
| Źródło zasilania | XLR |
| Zużycie energii | 3,5 mA |
| Waga mikrofonu | 210 g |
| Wysokość produktu | 116 mm |
| Średnica | 52 mm |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Zawartość opakowania | Uchwyt antywstrząsowy (kosz) x 1 |
| Interfejs urządzenia | XLR-3 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Maksymalny SPL | 144 dB |
| Czułość (1 kHz) | 11 mV/Pa |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 82 dB |
| Impedancja mikrofonu | 50 Ω |
| Szerokość | 280mm |
| Długość | 177mm |
| Wysokość | 110mm |