PP HELLO KITTY ICON LIGHT
Symbol: PP14445HK
Dostępność: 30 szt.
Cena: 62.77 Cena przed promocją: 69.74 -10%
Symbol: PP14445HK
Dostępność: 30 szt.
Cena: 62.77 Cena przed promocją: 69.74 -10%
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Przeznaczenie | Biurko |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Zalecany wiek | Dorosły/Dziecko |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Zgodne rodzaje baterii | AAA |
| Wysokość produktu | 110 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 135mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 90mm |