PP LILO AND STITCH - STITCH SHAPED MUG
Symbol: PP10506LS
Dostępność: 30 szt.
Cena: 62.77 Cena przed promocją: 69.74 -10%
Symbol: PP10506LS
Dostępność: 30 szt.
Cena: 62.77 Cena przed promocją: 69.74 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiały | Ceramika |
| Typ produktu | Kubek |
| Model | Pojedyńczy |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Pokrywka dołączona | Nie |
| Dołączony spodek | Nie |
| Malowane ręcznie | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Nie |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Objętość | 0,45 l |
| Uchwyt kubka | Tak |
| Przeznaczone dla dzieci | Tak |
| Test mikrofali | Nie |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 165mm |
| Wysokość | 100mm |