PP SUPER MARIO - BOO SQUISHYGLO
Symbol: PP13137NN
Dostępność: 30 szt.
Cena: 113.08 Cena przed promocją: 125.64 -10%
Symbol: PP13137NN
Dostępność: 30 szt.
Cena: 113.08 Cena przed promocją: 125.64 -10%
| Specyfikacja | |
| Na podstawie | Gra wideo |
| Motyw | Super Mario |
| Zastosowanie | Wewnątrz/Na wolnym powietrzu |
| Typ produktu | Figurka kolekcjonerska |
| Zalecany wiek | Dorosły/dziecko |
| Efekty świetlne | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Postać | Boo SquishyGlo |
| Sugerowana płeć | Unisex |
| Wysokość produktu | 137 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 155mm |
| Wysokość | 125mm |