PP SUPERMAN - KRYPTO SQUISHYGLO
Symbol: PP14839SMT
Dostępność: 30 szt.
Cena: 113.08 Cena przed promocją: 125.64 -10%
Symbol: PP14839SMT
Dostępność: 30 szt.
Cena: 113.08 Cena przed promocją: 125.64 -10%
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek | Dorosły/dziecko |
| Typ produktu | Figurka kolekcjonerska |
| Sugerowana płeć | Unisex |
| Zastosowanie | Wewnątrz |
| Licencja | DC |
| Efekty świetlne | Tak |
| Motyw | Superman |
| Na podstawie | Komiksy |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Wysokość produktu | 176 mm |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 140mm |