Pojazd elektryczny do driftu Razor Crazy Cart Shift (20173803)
Symbol: 20173803
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1675.46 Cena przed promocją: 1861.62 -10%
Symbol: 20173803
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1675.46 Cena przed promocją: 1861.62 -10%
| Specyfikacja | |
| Maksymalna prędkość | 13 km/h |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Zalecany wiek (min) | 6 lat |
| Żywotność baterii | 40 min |
| Typ baterii | 1 x bateria litowo-jonowa |
| Głębokość produktu | 345 mm |
| Waga produktu | 14 kg |
| Wysokość produktu | 540 mm |
| Szerokość produktu | 800 mm |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szerokość | 770mm |
| Długość | 300mm |
| Wysokość | 540mm |
• Przechowywać z dala od dzieci i zwierząt.
• Nie używać pojazdu w pobliżu otwartego ognia i źródeł ciepła.
• Przechowywać i ładować tylko zgodnie z instrukcjami producenta.