Przyczepa wywrotka dwuosiowa czerwona
Symbol: BR-02211
Dostępność: 5 szt.
Cena: 102.60 Cena przed promocją: 114.00 -10%
Symbol: BR-02211
Dostępność: 5 szt.
Cena: 102.60 Cena przed promocją: 114.00 -10%
Przyczepa wywrotka dwuosiowa czerwona
Główne cechy:
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
BR-02211 |
| Rodzaj | Rolnicze |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Skala | 1:16 |
| Wymagania wiekowe | od 3 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Czerwony Czarny |
| Długość | 39 cm |
| Szerokość | 17 cm |
| Wysokość | 14.5 cm |
| Oznaczenia | |