Puzzle Good Loot: Roch Urbaniak - Klucznik, 1000 elementów
Symbol: 5908305247302
Dostępność: 2 szt.
Cena: 49.43 Cena przed promocją: 54.92 -10%
Symbol: 5908305247302
Dostępność: 2 szt.
Cena: 49.43 Cena przed promocją: 54.92 -10%
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek | Dorosły |
| Sugerowana płeć | Unisex |
| Typ produktu | Puzzle układanka |
| Rodzaj | Puzzle |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Minimalna ilość graczy | 1 |
| Szerokość produktu | 680 mm |
| Głębokość produktu | 480 mm |
| Ilość elementów puzzli | 1000 szt. |
| Ilość puzzli | 1 |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 60mm |
• Uwaga na małe elementy - ryzyko zadławienia.
• Zachowaj ostrożność przy składaniu, mogą wystąpić ostre krawędzie.
• Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 lat.