Puzzle Good Loot: The Elder Scrolls V - Skyrim, 1000 elementów
Symbol: 5908305246763
Dostępność: 3 szt.
Cena: 52.01 Cena przed promocją: 57.79 -10%
Symbol: 5908305246763
Dostępność: 3 szt.
Cena: 52.01 Cena przed promocją: 57.79 -10%
| Specyfikacja | |
| Ilość elementów puzzli | 1000 szt. |
| Typ produktu | Puzzle układanka |
| Sugerowana płeć | Unisex |
| Zalecany wiek | 12 lat+ |
| Szerokość produktu | 683 mm |
| Wysokość produktu | 480 mm |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 60mm |
• Ryzyko połknięcia drobnych elementów - nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
• Zachować ostrożność przy układaniu, aby uniknąć skaleczeń.