RME BABYFACE PRO FS - Interfejs Audio USB [12 IN/ 12 OUT]
Symbol: BABYFACE PRO FS
Dostępność: 1 szt.
Cena: 3848.96 Cena przed promocją: 4276.62 -10%
Symbol: BABYFACE PRO FS
Dostępność: 1 szt.
Cena: 3848.96 Cena przed promocją: 4276.62 -10%
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Interfejs audio |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Układ | Biurko |
| Napięcie wejściowe AC | 5 - 12 V |
| Źródło zasilania | DC |
| Pobór mocy | 3,7 W (typowe) |
| Szerokość produktu | 108 mm |
| Wysokość produktu | 35 mm |
| Głębokość produktu | 181 mm |
| Waga produktu | 680 g |
| Wejście ADAT | 1 |
| Wejście/wyjście MIDI | 1 |
| Wyjście XLR | 2 |
| Wejście instrumentalne TS 1/4" (6,35 mm) | 2 |
| Wyjścia słuchawkowe 1/4" (6,35 mm) | 1 |
| Port S/PDIF | Tak |
| Wejście XLR | Tak, 2x |
| Ilość portów USB | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe 1/8" (3,5 mm) | 1 |
| Wyjście ADAT | 1 |
| Szerokość | 294mm |
| Długość | 82mm |
| Wysokość | 155mm |
• Nie otwieraj obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem.
• Unikaj kontaktu z cieczami i wilgocią.
• Przechowuj z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia.