RME FIREFACE UCX II - Interfejs Audio USB [20 IN/ 20 OUT]
Symbol: FIREFACE UCX II
Dostępność: 5 szt.
Cena: 6755.24 Cena przed promocją: 7505.82 -10%
Symbol: FIREFACE UCX II
Dostępność: 5 szt.
Cena: 6755.24 Cena przed promocją: 7505.82 -10%
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Rack / desktop |
| Typ produktu | Interfejs audio |
| Format obudowy | 9,5"/1 U |
| Pobór mocy | 13 W |
| Napięcie wejściowe AC | 9-18 V |
| Źródło zasilania | DC |
| Szerokość produktu | 215 mm |
| Głębokość produktu | 130 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Waga produktu | 910 g |
| Wyjścia słuchawkowe 1/4" (6,35 mm) | 1 |
| Ilość portów USB | 1 |
| Wejście instrumentalne TS 1/4" (6,35 mm) | 2 |
| Wejścia combo XLR | 2 |
| Port S/PDIF | Tak |
| Wejście MIDI | Tak |
| Wyjścia liniowe TRS 1/4" (6,35 mm) | 6 |
| Wejścia liniowe TRS (6,35 mm) | 4 |
| Wejście/Wyjście Word Clock | 1 |
| Wejście ADAT | 1 |
| DURec USB | 1 |
| Wyjście ADAT | 1 |
| Złącze Word Clock | BNC |
| Wyjście MIDI | Tak |
| Szerokość | 365mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 200mm |
• Unikaj kontaktu z cieczami i wilgocią.
• Przechowuj z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia.
• Nie otwieraj obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem.