RODE NT1 Signature + AI-1 Studio Kit MK2 - Kompletny zestaw studyjny
Symbol: RODE NT1S-AI-1 KIT MK2
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1243.69 Cena przed promocją: 1381.88 -10%
Symbol: RODE NT1S-AI-1 KIT MK2
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1243.69 Cena przed promocją: 1381.88 -10%
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Zestaw |
| Zawartość opakowania | Kabel USB-A do USB-C x 1 |
| Zawartość opakowania | Interfejs x 1 |
| Zawartość opakowania | RØDE SM6 uchwyt przeciwwstrząsowy i pop filtr x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel XLR x 1 |
| Model | Mikrofon studyjny |
| Głębokość produktu | 52 mm |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs urządzenia | XLR-3 |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Waga produktu | 313 g |
| Szerokość produktu | 52 mm |
| Maksymalny SPL | 142 dB |
| Wysokość produktu | 189 mm |
| Czułość mikrofonu | -32 dB |
| Kolor produktu | Czarny |
| Impedancja wyjściowa | 100 Ω |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 206mm |
| Wysokość | 260mm |
• Unikaj kontaktu z wodą.
• Nie otwieraj obudowy urządzenia.
• Używaj zgodnie z zaleceniami producenta.