RODE NTG4+ - Mikrofon shotgun
Symbol: NTG-4+
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1153.83 Cena przed promocją: 1282.03 -10%
Symbol: NTG-4+
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1153.83 Cena przed promocją: 1282.03 -10%
| Specyfikacja | |
| Impedancja | 200 Ω |
| Typ produktu | Mikrofon kierunkowy |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Wymiary mikrofonu (GxW) | 22 x 278 mm |
| Waga mikrofonu | 176 g |
| Kolor produktu | Czarny |
| Interfejs urządzenia | mini XLR (3-pin) |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Czułość mikrofonu | -32 dB |
| Typ kierunku mikrofonu | Superkardioid |
| Model | Mikrofon do aparatu cyfrowego |
| Szerokość | 330mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 130mm |