Rower Batch Alu KM 24" galaxy black (B375255W)
Symbol: B375255W
Dostępność: 5 szt.
Cena: 2344.92 Cena przed promocją: 2605.47 -10%
Symbol: B375255W
Dostępność: 5 szt.
Cena: 2344.92 Cena przed promocją: 2605.47 -10%
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Minimalny wiek | 8 lat |
| Liczba biegów | 8 |
| Dedykowana płeć | Każda płeć |
| Osłona łańcucha | Tak |
| Błotniki | Nie |
| Typ kół | Pompowane |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Materiał ramy | Stal |
| Rodzaj hamulca | Hamulec ręczny |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Regulowane siedzisko | Tak |
| Rozmiar kół | 24" |
| Waga produktu | 17,4 kg |
| Szerokość | 580mm |
| Długość | 230mm |
| Wysokość | 1080mm |
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.