Rower biegowy Toimsa Świnka Peppa 10" zielony (TOI198)
Symbol: TOI198
Dostępność: 3 szt.
Cena: 252.29
Symbol: TOI198
Dostępność: 3 szt.
Cena: 252.29
| Specyfikacja | |
| Zalecany wiek (min) | 2 lata |
| Rodzaj hamulca | Nie |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Półka na bagaż | Nie |
| Materiał felg | Stal |
| Rozmiar ramy | 25,4 cm (10") |
| Kontrola hamulców roweru | Hamulec ręczny |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Materiał ramy | Stal |
| Grupa docelowa | Dziecko |
| Typ ramy | Wyprostowany |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Model | Rower miejski |
| Rozmiar koła | 25,4 cm (10") |
| Zalecany wiek (max) | 3 lata |
| Materiał przednich wideł | Stal |
| Ochrona spodni | Tak |
| Regulowana nóżka | Tak |
| Wysokość siedziska (min.) | 33 cm |
| Wymiary opakowania | 650 x 170 x 310 mm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 40 cm |
| Waga produktu | 3,5 kg |
| Wbudowane światło | Nie |
| Szerokość | 650mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 300mm |