Sennheiser AVX-835 SET - Cyfrowy zestaw bezprzewodowy z mic. do ręki w pełni automatyczny
Symbol: S505853
Dostępność: 0 szt.
Cena: 4407.85 Cena przed promocją: 4897.61 -10%
Symbol: S505853
Dostępność: 0 szt.
Cena: 4407.85 Cena przed promocją: 4897.61 -10%
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Bezprzewodowy system mikrofonowy |
| Zawartość opakowania | Uchwyt montażowy x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel audio x 1 |
| Zawartość opakowania | Odbiornik x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel XLR/Jack 3,5 mm x 1 |
| Zawartość opakowania | Nadajnik x 1 |
| Zawartość opakowania | Bateria AA x 4 |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Rodzaj przetwornika | Dynamiczny |
| Zakres częstotliwości | 20 - 20000 Hz |
| Czas pracy na baterii | 15 godz. |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Typ mikrofonu | doręczny |
| Zniekształcenia harmoniczne (THD) | 0,1% |
| Materiał obudowy | Metal |
| Szerokość | 175mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 330mm |
• Unikaj kontaktu z wodą.
• Używaj zgodnie z zaleceniami producenta.
• Nie otwieraj obudowy urządzenia.