Sennheiser AVX-ME2 SET - Cyfrowy zestaw bezprzewodowy z mic. lavalier i miniaturowym nadajnikiem w pełni automatyczny
Symbol: S505851
Dostępność: 4 szt.
Cena: 3470.10 Cena przed promocją: 3855.67 -10%
Symbol: S505851
Dostępność: 4 szt.
Cena: 3470.10 Cena przed promocją: 3855.67 -10%
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Bezprzewodowy system mikrofonowy |
| Zawartość opakowania | Zasilacz x 1 |
| Zawartość opakowania | Akumulator x 2 |
| Zawartość opakowania | Nadajnik x 1 |
| Zawartość opakowania | Etui x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel adaptera x 1 |
| Zawartość opakowania | Odbiornik x 1 |
| Zawartość opakowania | Adapter x 1 |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Typ kierunku mikrofonu | Dookólny |
| Rodzaj przetwornika | Elektretowy |
| Zakres częstotliwości | 20 - 20000 Hz |
| Typ mikrofonu | Krawatowy |
| Zniekształcenia harmoniczne (THD) | 0,1% |
| Materiał obudowy | Metal |
| Czas pracy na baterii | 15 godz. |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Waga produktu | 87 g |
| Czas pracy na baterii | 4 godz. |
| Szerokość | 368mm |
| Długość | 85mm |
| Wysokość | 256mm |
• Nie otwieraj obudowy urządzenia.
• Używaj zgodnie z zaleceniami producenta.
• Unikaj kontaktu z wodą.