Sennheiser AVX-MKE2 SET - Bezprzewodowy system do kamer z nadajnikiem miniaturowym i profesjonalnym mic MKE2 w pełni automatyczn
Symbol: AVX-MKE2 SET
Dostępność: 5 szt.
Cena: 4432.71 Cena przed promocją: 4925.23 -10%
Symbol: AVX-MKE2 SET
Dostępność: 5 szt.
Cena: 4432.71 Cena przed promocją: 4925.23 -10%
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Bezprzewodowy system mikrofonowy |
| Zniekształcenia harmoniczne (THD) | 0,1% |
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Typ mikrofonu | Krawatowy |
| Typ kierunku mikrofonu | Dookólny |
| Zakres częstotliwości | 20 - 20000 Hz |
| Materiał obudowy | Metal |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas pracy na baterii | 15 godz. |
| Czas pracy na baterii | 4 godz. |
| Waga produktu | 87 g |
| Szerokość | 172mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 322mm |
• Unikaj kontaktu z wodą.
• Nie otwieraj obudowy urządzenia.
• Używaj zgodnie z zaleceniami producenta.