Sennheiser MD 421 KOMPAKT 80TH EDITION - Mikrofon dynamiczny
Symbol: MD 421
Dostępność: 3 szt.
Cena: 1427.07 Cena przed promocją: 1585.63 -10%
Symbol: MD 421
Dostępność: 3 szt.
Cena: 1427.07 Cena przed promocją: 1585.63 -10%
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Typ produktu | Mikrofon dynamiczny |
| Waga produktu | 159 g |
| Wysokość produktu | 84 mm |
| Szerokość produktu | 49 mm |
| Długość produktu | 122 mm |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wejście XLR | Tak |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Rodzaj przetwornika | Dynamiczny |
| Częstotliwość mikrofonu | 30 - 17000 Hz |
| Impedancja | 250 Ω |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Szerokość | 265mm |
| Długość | 82mm |
| Wysokość | 120mm |
• Unikaj kontaktu z wodą.
• Nie otwieraj obudowy urządzenia.
• Używaj zgodnie z zaleceniami producenta.