Sennheiser MD 46 - Mikrofon reporterski, kardioidalny
Symbol: MD 46
Dostępność: 3 szt.
Cena: 1255.66 Cena przed promocją: 1395.18 -10%
Symbol: MD 46
Dostępność: 3 szt.
Cena: 1255.66 Cena przed promocją: 1395.18 -10%
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Mikrofon |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość produktu | 250 mm |
| Waga produktu | 360 g |
| Średnica produktu | 49 mm |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Wejście XLR | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Częstotliwość mikrofonu | 40 - 18000 Hz |
| Impedancja | 350 Ω |
| Rodzaj przetwornika | Dynamiczny |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Czułość mikrofonu | 2,0 mV/Pa |
| Materiał obudowy | Metal |
| Szerokość | 355mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 140mm |
• Używaj zgodnie z zaleceniami producenta.
• Unikaj kontaktu z wodą.
• Nie otwieraj obudowy urządzenia.