Sennheiser MKE 1-EW-3 - sub-miniaturowy, beżowy
Symbol: MKE 1-EW-3
Dostępność: 3 szt.
Cena: 1650.62 Cena przed promocją: 1834.02 -10%
Symbol: MKE 1-EW-3
Dostępność: 3 szt.
Cena: 1650.62 Cena przed promocją: 1834.02 -10%
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Mikrofon |
| Długość kabla | 1,6 m |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Zawartość opakowania | Nasadka ochronna make-up x 3 |
| Zawartość opakowania | Nasadka korekcji charakterystyki częstotliwościowej x 2 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Model | Mikrofon subminiaturowy |
| Waga mikrofonu | 0,1 g |
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Maksymalny SPL | 142 dB |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 25mm |
• Nie otwieraj obudowy urządzenia.
• Unikaj kontaktu z wodą.
• Używaj zgodnie z zaleceniami producenta.