Sennheiser MKE 600 - Mikrofon pojemnościowy, lobar(charakterystyka listkowa), wyposażony w filtr LowCut
Symbol: S505453
Dostępność: 6 szt.
Cena: 1291.57 Cena przed promocją: 1435.08 -10%
Symbol: S505453
Dostępność: 6 szt.
Cena: 1291.57 Cena przed promocją: 1435.08 -10%
| Specyfikacja | |
| Maksymalny SPL | 132 dB |
| Zakres częstotliwości | 40 - 20000 Hz |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Mikrofon nakamerowy |
| Waga mikrofonu | 128 g |
| Wysokość produktu | 20 mm |
| Długość produktu | 256 mm |
| Szerokość produktu | 20 mm |
| Zawartość opakowania | Uchwyt antywstrząsowy x 1 |
| Zawartość opakowania | Osłona przeciwwietrzna x 1 |
| Zawartość opakowania | Adapter x 1 |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
| Zawartość opakowania | Pokrowiec x 1 |
| Złącze Mini XLR (3-pin) | Tak |
| Czułość mikrofonu | 21 mV/Pa |
| Model | Mikrofon pojemnościowy |
| Typ kierunku mikrofonu | Listkowy |
| Szerokość | 330mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 135mm |
• Używaj zgodnie z zaleceniami producenta.
• Unikaj kontaktu z wodą.
• Nie otwieraj obudowy urządzenia.