Shure MV-TWO-Z6 - Dwa bezprzewodowe mikrofony MoveMic MV-LAV, case ładujący
Symbol: MV-TWO-Z6
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1538.84 Cena przed promocją: 1709.82 -10%
Symbol: MV-TWO-Z6
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1538.84 Cena przed promocją: 1709.82 -10%
| Specyfikacja | |
| Źródło zasilania | DC |
| Materiał obudowy | Metal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth/Wi-Fi |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego (1 kHz) | 31 dB |
| Czułość (1 kHz) | 1,78 mV/Pa |
| Zakres dynamiczny mikrofonu | 100 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 50 - 20000 Hz |
| Model | Microphone set |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Szerokość | 117mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 95mm |
• Nie otwieraj obudowy urządzenia.
• Unikaj kontaktu z wodą.
• Używaj zgodnie z zaleceniami producenta.