Shure MV7+-W - Mikrofon lektorski/wokalny ze złączem XLR/USB-C Biały
Symbol: 010-03-663
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1399.30 Cena przed promocją: 1554.78 -10%
Symbol: 010-03-663
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1399.30 Cena przed promocją: 1554.78 -10%
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Mikrofon |
| Źródło zasilania | DC |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał obudowy | Metal |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Interfejs urządzenia | XLR/USB |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB B |
| Wyjście XLR | 1 |
| Port USB | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 50 - 16000 Hz |
| Model | Mikrofon do podcastów |
| Czułość mikrofonu | -55 dB |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Typ cewki | Dynamiczny |
| Zakres dynamiczny mikrofonu | 36 dB |
| Czułość (1 kHz) | 1,78 mV/Pa |
| Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego (1 kHz) | 128 dB |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 310mm |
• Unikaj kontaktu z wodą.
• Używaj zgodnie z zaleceniami producenta.
• Nie otwieraj obudowy urządzenia.