Shure Nexadyne NXN2 - Mikrofon do bębna basowego, złącze XLR, czarny
Symbol: NXN2
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1112.00 Cena przed promocją: 1235.56 -10%
Symbol: NXN2
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1112.00 Cena przed promocją: 1235.56 -10%
| Specyfikacja | |
| Źródło zasilania | DC |
| Waga mikrofonu | 535 g |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Cynk |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Interfejs urządzenia | XLR/USB |
| Wyjście XLR | 1 |
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB B |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Port USB | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 16000 Hz |
| Typ cewki | Dynamiczny |
| Czułość mikrofonu | -66 dB |
| Model | Mikrofon studyjny |
| Typ kierunku mikrofonu | Superkardioid |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 100mm |