Shure SLXD24DE/B58-G59 - Podwójny cyfrowy system bezprzewodowy z dwoma nadajnikiami/mikrofonami "do ręki"
Symbol: SLXD24DE/B58-G59
Dostępność: 4 szt.
Cena: 8042.64 Cena przed promocją: 8936.27 -10%
Symbol: SLXD24DE/B58-G59
Dostępność: 4 szt.
Cena: 8042.64 Cena przed promocją: 8936.27 -10%
| Specyfikacja | |
| Typ częstotliwości roboczej | Ultra wysoka częstotliwość (UHF) |
| Zakres częstotliwości radiowych (RF) | 470 - 514 MHz |
| Liczba kanałów | 32 kan. |
| Zawartość opakowania | Etui x 2 |
| Zawartość opakowania | Nadajnik x 2 |
| Zawartość opakowania | Zestaw do montażu w racku |
| Zawartość opakowania | Zasilacz x 1 |
| Zawartość opakowania | Odbiornik x 1 |
| Zawartość opakowania | Uchwyt do mikrofonu x 2 |
| Zawartość opakowania | Bateria AA x 4 |
| Zawartość opakowania | Antena zewnętrzna x 2 |
| Typ baterii | AA |
| Typ źródła zasilania mikrofonu | Bateria/akumulator |
| Głębia bitowa | 24 |
| Typ mikrofonu | Mikrofon ręczny |
| Ilość baterii | 2 |
| Materiał obudowy przetwornika | Metal |
| Typ przekaźnika | Nadajnik ręczny |
| 6,35 mm (1/4 cala) wyjście | 2 |
| Materiał obudowy odbiornika | Metal |
| Typ odbiornika | Odbiornik stacjonarny |
| Wyświetlacz odbiornika | Tak |
| Typ anteny | Wyjmowana |
| Wyjście XLR | 2 |
| Szerokość | 455mm |
| Długość | 115mm |
| Wysokość | 350mm |