Shure SLXD24DE/SM58-G59 - Podwójny cyfrowy system bezprzewodowy z dwoma nadajnikiami/mikrofonami "do ręki
Symbol: SLXD24DE/SM58-G59
Dostępność: 0 szt.
Cena: 7947.56 Cena przed promocją: 8830.62 -10%
Symbol: SLXD24DE/SM58-G59
Dostępność: 0 szt.
Cena: 7947.56 Cena przed promocją: 8830.62 -10%
| Specyfikacja | |
| Typ częstotliwości roboczej | Ultra wysoka częstotliwość (UHF) |
| Zakres częstotliwości radiowych (RF) | 470 - 514 MHz |
| Liczba kanałów | 32 kan. |
| Zawartość opakowania | Odbiornik x 1 |
| Zawartość opakowania | Bateria AA x 4 |
| Zawartość opakowania | Nadajnik x 2 |
| Zawartość opakowania | Zestaw do montażu w racku |
| Zawartość opakowania | Antena odbiornika x 2 |
| Reguła przetwornika mikrofonu | Mikrofon dynamiczny |
| Mikrofon | RF Wireless |
| Typ mikrofonu | Mikrofon ręczny |
| Typ źródła zasilania mikrofonu | Bateria |
| Typ przekaźnika | Nadajnik ręczny |
| Materiał obudowy odbiornika | Metal |
| Typ odbiornika | Odbiornik stacjonarny |
| Typ anteny | Wyjmowana |
| Wyświetlacz odbiornika | Tak |
| Szerokość | 455mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 350mm |