Shure SM4-K-KIT - Mikrofon pojemnościowy, zewnętrznie polaryzowany, uchwyt, popfiltr, etui
Symbol: SM4-K-KIT
Dostępność: 6 szt.
Cena: 1377.39 Cena przed promocją: 1530.43 -10%
Symbol: SM4-K-KIT
Dostępność: 6 szt.
Cena: 1377.39 Cena przed promocją: 1530.43 -10%
| Specyfikacja | |
| Impedancja | 150 Ω |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Zestaw |
| Wysokość produktu | 149,7 mm |
| Waga mikrofonu | 463 g |
| Głębokość produktu | 52 mm |
| Szerokość produktu | 52 mm |
| Zawartość opakowania | Etui transportowe x 1 |
| Zawartość opakowania | Pop filtr x 1 |
| Zawartość opakowania | Uchwyt antywstrząsowy x 1 |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs urządzenia | XLR-3 |
| Czułość mikrofonu | -38 dB |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu (SNR) | 73 dB |
| Maksymalny SPL | 140 dB |
| Szerokość | 255mm |
| Długość | 207mm |
| Wysokość | 107mm |
• Używaj zgodnie z zaleceniami producenta.
• Unikaj kontaktu z wodą.
• Nie otwieraj obudowy urządzenia.