Termometr cyfrowy do ucha na podczerwień Omron Gentle Temp 520 EFT-GENTLE TEMP 520 MC-520-E
Symbol: MC-520-E
Dostępność: 2 szt.
Cena: 113.02 Cena przed promocją: 125.58 -10%
Symbol: MC-520-E
Dostępność: 2 szt.
Cena: 113.02 Cena przed promocją: 125.58 -10%
| Specyfikacja | |
| Typ ekranu | LCD |
| Kolor produktu | Biały |
| Funkcja pamięci | Tak |
| Model | Kontaktowy |
| Pojemność pamięci | 9 wejścia |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Umiejscowienie termometru | Ucho |
| Czas mierzenia | 1 s |
| Jednostka miary | °C, °F |
| Waga produktu | 343 g |
| Głębokość produktu | 60 mm |
| Wysokość produktu | 116 mm |
| Szerokość produktu | 205 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 469 g |
| Szerokość opakowania | 175 mm |
| Głębokość opakowania | 175 mm |
| Wysokość opakowania | 260 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod towaru | 90251920 |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 120mm |