Traktor Na Akumulator Z Przyczepą S617 Żółty
Symbol: 13543
Dostępność: 8 szt.
Cena: 725.40 Cena przed promocją: 806.00 -10%
Symbol: 13543
Dostępność: 8 szt.
Cena: 725.40 Cena przed promocją: 806.00 -10%
Traktor Na Akumulator Z Przyczepą S617 Żółty
Wymiary opakowania:
92 cm x 51 cm x 39 cm
Waga opakowania:
15,5 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | S617 |
| Kolor | Żółty |
| Silnik | 2x45W |
| Akumulator | 12V4,5Ah |
| Wymiary Pojazdu | 146 cm x 58 cm x 59 cm |
| Prędkość | 2,5-3,5km/h |
| Masa Własna | 14 kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✕ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Plastikowe z gumową opaską |
| Zdalne Sterowanie | 2,4G |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | USB, Bluetooth, MP3, Radio FM |
| Długość towaru w centymetrach | 92 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 51 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 39 |
| Wiek dziecka | od 3 lat |
| Waga gabarytowa w gramach | 30498 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl