Traktor manualny Ursus C-360 Double Eagle żółty
Symbol: DO-E238
Dostępność: 13 szt.
Cena: 150.30 Cena przed promocją: 167.00 -10%
Symbol: DO-E238
Dostępność: 13 szt.
Cena: 150.30 Cena przed promocją: 167.00 -10%
Traktor manualny Ursus C-360 Double Eagle żółty
Żółty duży traktor Ursus w skali 1:10 - zabawkowa replika legendarnej C-360-tki.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
DO-E238 |
| Seria pojazdów | brak |
| Rodzaj | Traktory |
| Skala | 1:10 |
| Materiał | 600D |
| Wymagania wiekowe | od 3 lat |
| Płeć | Dziewczynki Chłopcy |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Żółty |
| Długość | 30 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |
| Oznaczenia | |
Zabawka nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 misięcy. Niebezpiczeństwo zadławienia się z powodu małych, łatwych do połknięcia części.