Traktor z łyżką EcoActives 36 cm
Symbol: 04213
Dostępność: 5 szt.
Cena: 51.30 Cena przed promocją: 57.00 -10%
Symbol: 04213
Dostępność: 5 szt.
Cena: 51.30 Cena przed promocją: 57.00 -10%
EcoActives Traktor z łyżką 36 cm
Traktor wyprodukowany w ekologiczny sposób z wykorzystaniem materiałów pochodzących z recyklingu oraz domieszek drewna. Posiada ruchome elementy. Kabina na zawiasach.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
04213 |
| Seria pojazdów | brak |
| Rodzaj | Traktory |
| Wymagania wiekowe | od 24 miesięcy |
| Płeć | Dziewczynki Chłopcy |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Szary Zielony |
| Długość | 36.5 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Wysokość | 17 cm |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |
| Oznaczenia | |
OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację.