Truxx Wywrotka 27 cm
Symbol: 04410
Dostępność: 3 szt.
Cena: 58.50 Cena przed promocją: 65.00 -10%
Symbol: 04410
Dostępność: 3 szt.
Cena: 58.50 Cena przed promocją: 65.00 -10%
Kolorowa wywrotka o długości 27 cm, wykonana z elestycznego plastiku wysokiej jakości, spełniającego normy europejskie. Funkcjonalne autko, skrzynia ładunkowa i kabina kierowcy podnosi się.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
04410 |
| Rodzaj | Wywrotki |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 2 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Kolor | Czerwony Niebieski Srebrny |
| Długość | 27 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Wysokość | 37.5 cm |
| Pozostałe parametry |
Wymiary opakowania: 37,5x16x22 cm |
| Oznaczenia | |
OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację.