Universal Audio UA SD-1 - Mikrofon Dynamiczny
Symbol: UA MIC-UASD-1
Dostępność: 4 szt.
Cena: 1228.33 Cena przed promocją: 1364.81 -10%
Symbol: UA MIC-UASD-1
Dostępność: 4 szt.
Cena: 1228.33 Cena przed promocją: 1364.81 -10%
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 735 g |
| Typ produktu | Mikrofon dynamiczny |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość produktu | 195 mm |
| Średnica produktu | 60 mm |
| Zawartość opakowania | Adapter gwintu 5/8″na 3/8″ x 1 |
| Zawartość opakowania | UA SD-1 x 1 |
| Wejście XLR | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Częstotliwość mikrofonu | 50 - 16000 Hz |
| Typ cewki | Dynamiczny |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Impedancja | 200 Ω |
| Czułość mikrofonu | -58 dB |
| Szerokość | 259mm |
| Długość | 185mm |
| Wysokość | 141mm |