Wywrotka 22cm w pudełku
Symbol: 01620
Dostępność: 7 szt.
Cena: 34.20 Cena przed promocją: 38.00 -10%
Symbol: 01620
Dostępność: 7 szt.
Cena: 34.20 Cena przed promocją: 38.00 -10%
Wywrotka 22cm w pudełku
Wywrotka wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego o bardzo solidnej konstrukcji
Pojazd w pełni funkcjonalny mechanicznie
Posiada chowaną kabinę
Produkt w kartonie
Wymiary: 22 x 10 x 14 cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 2 lat.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
01620 |
| Rodzaj | Wywrotki |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 24 miesięcy |
| Płeć | Chłopcy |
| Kolor | Czarny Czerwony Srebrny Żółty |
| Długość | 22 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Wysokość | 14 cm |
| Oznaczenia | |
OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację.