Wywrotka 27 cm
Symbol: 04400
Dostępność: 8 szt.
Cena: 47.70 Cena przed promocją: 53.00 -10%
Symbol: 04400
Dostępność: 8 szt.
Cena: 47.70 Cena przed promocją: 53.00 -10%
Kolorowa wywrotka o długości 27 cm, wykonana z elestycznego plastiku wysokiej jakości, spełniającego normy europejskie. Funkcjonalne autko, wagonik można przechylić aby wysypać np. piasek. Figurka w zestawie.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
04400 |
| Rodzaj | Wywrotki |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 2 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Kolor | Niebieski Czerwony Srebrny |
| Długość | 27 cm |
| Szerokość | 27 cm |
| Wysokość | 16 cm |
| Oznaczenia | |
OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację.