Wywrotka 61 cm
Symbol: 02160
Dostępność: 17 szt.
Cena: 119.70 Cena przed promocją: 133.00 -10%
Symbol: 02160
Dostępność: 17 szt.
Cena: 119.70 Cena przed promocją: 133.00 -10%
Wywrotka 61 cm
Super, dwuosiowa wywrotka Giants Dump Truck. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, spełniających normy Europejskie. Pojazd posiada blokadę naczepy, dzięki czemu dziecko może bezpiecznie na nim siadać. Ta funkcjonalna wywrotka ma 61 cm długości i wytrzymuje obciążenie do 150 kg.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
02160 |
| Rodzaj | Wywrotki |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 3 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Kolor | Żółty Czarny Czerwony |
| Długość | 61 cm |
| Szerokość | 27 cm |
| Wysokość | 34.5 cm |
| Oznaczenia | |
OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację.