Wywrotka EcoActives 27 cm
Symbol: 04210
Dostępność: 16 szt.
Cena: 51.30 Cena przed promocją: 57.00 -10%
Symbol: 04210
Dostępność: 16 szt.
Cena: 51.30 Cena przed promocją: 57.00 -10%
EcoActives Wywrotka 27 cm
Wywrotka wyprodukowana w ekologiczny sposób z wykorzystaniem materiałów pochodzących z recyklingu oraz domieszek drewna. Posiada ruchome elementy i zabezpieczenie przed niechcianym przewróceniem. Kabina na zawiasach.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
04210 |
| Seria pojazdów | brak |
| Rodzaj | Wywrotki |
| Wymagania wiekowe | od 24 miesięcy |
| Płeć | Dziewczynki Chłopcy |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Szary Żółty |
| Długość | 27 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Wysokość | 19 cm |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |
| Oznaczenia | |
OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację.