Wywrotka MAN TGS żółto-zielona
Symbol: BR-03766
Dostępność: 2 szt.
Cena: 239.40 Cena przed promocją: 266.00 -10%
Symbol: BR-03766
Dostępność: 2 szt.
Cena: 239.40 Cena przed promocją: 266.00 -10%
Wywrotka MAN TGS żółto-zielona
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
BR-03766 |
| Seria pojazdów | brak |
| Rodzaj | Wywrotki |
| Skala | 1:16 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 3 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Żółty Zielony |
| Długość | 55.3 cm |
| Szerokość | 18.5 cm |
| Wysokość | 24 cm |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |
| Oznaczenia | |