Wywrotka Worxx 45 cm Arocs w kartonie
Symbol: 04610EC
Dostępność: 7 szt.
Cena: 119.70 Cena przed promocją: 133.00 -10%
Symbol: 04610EC
Dostępność: 7 szt.
Cena: 119.70 Cena przed promocją: 133.00 -10%
Wywrotka Worxx 45 cm Arocs w kartonie
LENA Mercedes Arocs to realistyczna replika oryginalnego pojazdu. Pojazd o długości 45 cm i solidnej konstrukcji nadaje się do zabawy wewnątrz i na zewnątrz. Czerwono-czarny pojazd o nowoczesnym i szczegółowym designie jest wyposażony w osie ze stali ocynkowanej o grubości 6 mm i oferuje wspaniałe funkcje zabawy, na przykład ma zamykaną płaską skrzynię ładunkową.
| Informacje o produkcie | |
| Nr katalogowy |
04610EC |
| Seria pojazdów | brak |
| Rodzaj | Wywrotki |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 3 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Czerwony Czarny |
| Długość | 45 cm |
| Szerokość | 19 cm |
| Wysokość | 22 cm |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |
| Oznaczenia | |
OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację.