Yamaha P-225B - Pianino cyfrowe
Symbol: P-225B
Dostępność: 30 szt.
Cena: 2859.64 Cena przed promocją: 3177.38 -10%
Symbol: P-225B
Dostępność: 30 szt.
Cena: 2859.64 Cena przed promocją: 3177.38 -10%
| Specyfikacja | |
| Metronom | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba ustawień (preset) | 71 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Typ produktu | Pianino cyfrowe |
| Maksymalna polifonia (nuty) | 192 |
| Efekty dźwiękowe | Stereophonic Optimizer |
| Efekty dźwiękowe | EQ |
| Efekty dźwiękowe | Podbicie |
| Efekty dźwiękowe | Pogłos |
| Ilość klawiszy | 88 |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 x 7 W |
| Pobór mocy | 9 W |
| Napięcie wejściowe DC | 12 V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Głębokość produktu | 27,2 cm |
| Waga produktu | 11,5 kg |
| Szerokość produktu | 132,6 mm |
| Wysokość produktu | 12,9 cm |
| Zawartość opakowania | Zasilacz x 1 |
| Zawartość opakowania | Przełącznik nożny x 1 |
| Częstotliwość próbkowania | 44,1 kHz |
| Głębia bitowa | 24 |
| Wejście pedału Sustain | Tak |
| Wyjście AUX | Tak |
| Ilość portów USB | 1 |
| Wyjście Pedal Unit | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe 1/4" (6,35 mm) | 2 |
| Szerokość | 370mm |
| Długość | 240mm |
| Wysokość | 1430mm |
• Unikaj używania w miejscach o dużej wilgotności lub skrajnych temperaturach.
• Podłączaj tylko do gniazdka z prawidłowym uziemieniem.
• Nie otwieraj obudowy urządzenia - grozi porażeniem prądem.