Yamaha PSR-E383 - Keyboard
Symbol: PSR-E383
Dostępność: 22 szt.
Cena: 1076.09 Cena przed promocją: 1195.66 -10%
Symbol: PSR-E383
Dostępność: 22 szt.
Cena: 1076.09 Cena przed promocją: 1195.66 -10%
| Specyfikacja | |
| Metronom | Tak |
| Digital Signal Processing (DSP) | Tak |
| Nagrywanie | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Pojemność pamięci nagrań | 125 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Keyboard |
| Liczba obsługiwanych baterii | 6 |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Głębokość produktu | 317 mm |
| Wysokość produktu | 105 mm |
| Szerokość produktu | 941 mm |
| Waga produktu | 4,4 kg |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Interfejs | USB |
| Liczba klawiszy klawiatury MIDI | 61 klaw. |
| Szerokość | 375mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 1060mm |
• Nie dopuszczać do kontaktu z wodą.
• Używać zgodnie z przeznaczeniem bez nadmiernej siły.
• Trzymać z dala od źródeł ciepła.