Yamaha URX22C - Interfejs Audio/MIDI
Symbol: VHX7540
Dostępność: 4 szt.
Cena: 992.35 Cena przed promocją: 1102.61 -10%
Symbol: VHX7540
Dostępność: 4 szt.
Cena: 992.35 Cena przed promocją: 1102.61 -10%
| Specyfikacja | |
| Efekty dźwiękowe | EQ |
| Efekty dźwiękowe | Gate |
| Efekty dźwiękowe | Reverb |
| Efekty dźwiękowe | Delay |
| Efekty dźwiękowe | Compressor |
| Efekty dźwiękowe | Amp Simulator |
| Efekty dźwiękowe | Compander |
| Efekty dźwiękowe | Tak |
| Efekty dźwiękowe | Multi-Band Compressor |
| Efekty dźwiękowe | Voice Changer |
| Efekty dźwiękowe | Ducker |
| Układ | Biurko |
| Typ produktu | Interfejs audio |
| Właściwe wykorzystanie | Studio |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Sterowanie | Przyciski, pokrętło |
| Źródło zasilania | DC |
| Napięcie | 5 V |
| Pobór mocy | 4,5 W |
| Zasilanie USB | Tak |
| Natężenie | 0.9 A |
| Szerokość produktu | 159 mm |
| Wysokość produktu | 47 mm |
| Głębokość produktu | 159 mm |
| Waga produktu | 1 kg |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Maksymalna temperatura pracy | 40°C |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Wyjście MIDI | Tak |
| 6,35 mm (1/4 cala) wyjście | 2 |
| Wejścia combo XLR | 2 |
| Wejście MIDI | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe 1/4" (6,35 mm) | 1 |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Wersja USB | 3.0 |
| Obsługiwane stawki próbek | 44.1,48,88.2,96,176.4,192 kHz |
| Głębia bitowa | 32 |
| Szerokość | 235mm |
| Długość | 205mm |
| Wysokość | 105mm |
• Przechowuj z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia.
• Nie otwieraj obudowy urządzenia, ryzyko porażenia prądem.
• Unikaj kontaktu z cieczami i wilgocią.