Zestaw Clementoni - Edukacyjny robot Eddie
Dostępność: 6 szt.
Cena: 136.67 Cena przed promocją: 151.85 -10%
Dostępność: 6 szt.
Cena: 136.67 Cena przed promocją: 151.85 -10%
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 649 g |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Wymagane baterie | Tak |
| Materiały | Metal, Plastik |
| Zalecany wiek (min) | 4 lata |
| Rodzaj baterii | 3 AAA/LR03 |
| Efekty świetlne | Tak |
| Efekty dźwiękowe | Tak |
| Dodatkowe informacje | 30 dwustronnych kart |
| Szerokość opakowania | 250 mm |
| Wysokość opakowania | 105 mm |
| Długość opakowania | 200 mm |
| Szerokość | 203mm |
| Długość | 107mm |
| Wysokość | 248mm |
CLEMENTONI S.P.A.
Zona industriale Fontenoce snc
62019 Recanati (MC)
Italy
assistenza@clementoni.it