Zestaw prezent. Żyrafa Sophie z gryzakiem na kółku 000013 (WYPRZEDAŻ)
Symbol: 000013
Uszkodzone opakowanie, produkt NOWY.
Dostępność: 1 szt.
Cena: 129.56 Cena przed promocją: 143.96 -10%
Symbol: 000013
Uszkodzone opakowanie, produkt NOWY.
Dostępność: 1 szt.
Cena: 129.56 Cena przed promocją: 143.96 -10%
| Specyfikacja | |
| Łatwy do trzymania | Tak |
| Zalecany wiek (min) | 0 mies. |
| Dedykowane płci | Chłopak, dziewczyna |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Grzechotka | Tak |
| Łatwy do uchwycenia | Tak |
| Postać | Giraffe |
| Rodzaj opakowania | Opakowanie na prezent |
| Ilość zabawek | 2 |
| Zawartość opakowania | Gryzak Żyrafa Sophie; Kolorowy gryzak na kółku; Opakowanie |
| Szerokość | 228mm |
| Długość | 217mm |
| Wysokość | 70mm |